Každá společenská událost by měla být jedinečná. Nabízíme salonek v prostorách restaurace pro 10 osob, konferenční sál v 1. patře pro 50 osob s vlastním vchodem a zázemím nebo veškeré prostory včetně restaurace pro 110 osob. V letním období je možnost uspořádání akce i ve venkovních prostorách pro 200 osob. Jelikož jsou veškeré naše prostory prosklené, disponují denním světlem a jsou klimatizovány.

 
Salonky jsou vybaveny nejmodernější technikou, včetně ozvučení s mikrofonem.
Plánujete velkou konferenci, malý meeting, odpolední koktejl, firemní teambuilding, oslavu či pohádkovou svatbu?

 
Veškeré plánování a organizaci Vaší akce můžete nechat na nás. Dohlédneme na každý detail a uděláme vše pro to, aby byl pro vás tento den opravdu nezapomenutelným.

 

Team Building

Zajistíme pro Vás kompletní program včetně cateringu, netradičních doprovodných programů a ubytování.

 

Doprovodné programy

Máme pro Vás připraveny netradiční doprovodné programy. Můžete si skočit padákem, proletět se vrtulníkem, moderními nebo historickými letadly. Pro milovníky rychlých aut nabízíme testovací jízdy.

 

Svatební Koordinátor

Naše zkušená svatební koordinátorka zajistí, aby váš svatební den se stal opravdu výjimečným. Od prvního setkání, po celou dobu příprav, během obřadu, hostiny i následných oslav a až do úplného konce.

 

Floristka

Zajistíme pro Vás kompletní služby zkušené floristky, která Vám poradí s výběrem svatbení kytice, korzáže, květinové dekorace svatebního obřadu a tabule dle Vašich přání a představ.

 

Svatební Dort

Rádi vám upečeme svatební dort podle vašich přání, různých tvarů a chutí. Svatební dort může být pokryt marcipánem nebo dekorován cukrovými perlami, okvětními lístky nebo zlatou krajkou.

 

Svatební Apartmá

Nevěsta může od brzkého rána využít svatební apartmán k přípravám na její velký den.

 

Ostatní služby

Na přání Vám zajistíme vizážistku, kadeřnici, živou hudbu, DJ … atd.